...a zemeguľa je plochá a nesú ju štyri (konšpiračné) biele slony

Autor: Maroš Stanislav | 17.5.2011 o 21:00 | (upravené 17.5.2011 o 22:23) Karma článku: 4,02 | Prečítané:  1052x

Naozaj len táto moja obľúbená hláška ma napadla v súvislosti  ( prepáčte pán analytik) s grafomanským vypisovaním na tému sčítania, ktoré som si prečítal pred malou chvíľou a ktoré ma utvrdilo v tom, že konšpirační teoretici ešte nevymreli. A sú čoraz lepší.

Tak teda dovoľte pokračovať v konšpirovaní. Podľa mňa budú sčítací komisári vykazovať znaky kontaktu s mimozemšťanmi a rozpoznáme to podľa na prvý pohľad podozrivých pohľadov, ktorými budú nahrávať online biometrické údaje so zameraním na pravý kútik úst a ľavý ušný lalok. To sú totiž presne tie body, ktoré potrebujú na zneužitie našich osobných údajov. Okrem toho sa bude každý sčítačí komisár každú polnoc vznášať a vysielať všetky údaje cez špeciálny čiarový kód, ktorý samozrejme predtým pre nás neznámym spôsobom čmajzne z každého sčítacieho papiera. Údaje samozrejme skončia v rukách všetkých hnusných súkromníkov, v centrálnom počítači tajnej služby marsu a v bezpochyby odpornej mašinérii štátu, ktorý celý nedočkavý čaká len na to, aby zneužíval naše údaje. Nemá totiž nič iné na práci. Samozrejme, toto nie je ani zďaleka všetko. Najväčšie sprisahanie je pripravené až v roku 2012. Toto autor teórie neodhalil. Na rok 2012 vypočítali mayovia koniec sveta, akurát podľa posledných správ práve štatistický úrad odhalil, že koniec sveta spôsobia sčítací komisári, ktorí v snahe zneužiť údaje vysielaním tajných signálov mimozemšťanom spôsobia inváziu z inej galaxie, ktorá privodí flagrantné porušenie našich práv. A toto bude mať fatálne následky na celú civilizáciu...

Toľko doplnenie autorovho článku. A teraz trochu vážnejšie. Možno nie je všetko tak, aby sa to dalo nazvať ideálom vo svete zbierania štatistických informácií. Možno má autor v niečom aj trochu pravdy. Ale priznajme si, nie je to trochu zbytočné a určite nebezpečné šírenie paniky podporujúce maximálne tak nervozitu, či možnú nevraživosť smerovanú k sčítacím komisárom? Možno by sa mal autor zamyslieť aj nad tým, či tento štát skutočne nemá nič iného na práci a len čaká na to, kedy poriadne zneužije informácie.

Asi sa teraz stanem terčom kritiky všetkých konšpirátorov bažiacich po senzáciách. Nech.  Takéto články ma totiž vždy utvrdia v tom, že v podstate na Slovensku nemáme problémy, keďže sa dokážeme zavzdušňovať nad podobnými témami.

Takže všetci lovci senzácií a konšpirátori pozor! Zemeguľa je plochá a nesú ju štyri biele slony...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Urážky, samochvála a bez plánu. Kam dovedie USA trumpizmus

Medzi republikánmi po týchto voľbách už neplatí konsenzus z Reaganovej éry, že strana by mala byť konzervatívna.

DOMOV

Kardiochirurg Fischer nemôže robiť ani len sanitára

K povolaniu sa bude môcť vrátiť najskôr po dvoch rokoch.

KOMENTÁRE

Štartuje nová éra Ameriky, Trump sa stáva prezidentom

Časť sveta sa bude s obavami prizerať, ako napĺňa volebný slogan.


Už ste čítali?